Częste pytania

Czy parking jest strzeżony i bezpieczny?

Za bezpieczeństwo naszego parkingu odpowiada 24 godzinna ochrona, posiadająca dodatkowe wsparcie grupy Solid Security. Obiekt jest monitorowany kamerami przemysłowymi, które pracują na okrągło. Porządne ogrodzenie, oświetlenie, czujniki ruchu sprawiają że zawsze wiemy co się dzieje.

Czy parking jest ubezpieczony?

Tak, wszystkie pojazdy na czas postoju objęte są ubezpieczeniem PZU.

Jak to się odbywa? Przyjeżdżam na parking i co dalej?

Po przyjeździe Państwa na nasz parking, nasi pracownicy najpierw przepakują Państwa bagaże do naszego auta a następnie pomogą Państwu zaparkować samochód w odpowiednie miejsce. Kilka informacji typu numer rejestracyjny auta, data i godzina powrotu podajemy naszemu pracownikowi, aby mógł wprowadzić je do systemu. Po zapisaniu wszystkich informacji, jedziemy na lotnisko. Transfer trwa ok. 10 min. i jest realizowany 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

A po powrocie ? Jak wrócę na parking?

Ważne jest, aby zadzwonić do Nas przed odebraniem bagażu. Dzięki temu unikniecie Państwo oczekiwania na samochód, ponieważ w czasie kiedy Państwo będzie odbierać swój bagaż, kierowca dojedzie na lotnisko w ustalone miejsce i będzie czekał. Dzięki temu nie zmarzniecie Państwo w zimę.

Czy muszę robić rezerwację ?

Po zrobieniu rezerwacji macie Państwo pewność, że znajdzie się miejsce i będzie czekał bus, który od razu zawiezie Państwa na lotnisko. W sezonie letnim prosimy o rezerwację na co najmniej 2 dni przed przyjazdem.

Co w przypadku, gdy rozładuje się akumulator ?

Nasi pracownicy pomogą Państwu w każdej sytuacji. Jeżeli wyniknie poważniejsza usterka to na miejscu w ciągu 15 pojawi się mechanik, a w razie potrzeby laweta z zaprzyjaźnionego warsztatu.

Kiedy płacę i co w fakturą?

Płatności dokonujemy gotówką w dniu odbioru samochodu z parkingu. Fakturę wystawimy od razu po dokonaniu płatności.

Czym wyróżnia się Wasz parking ?

Ponieważ posiadamy 400 miejsc parkingowych, jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelną i miłą obsługę. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, abyście Państwo od  razu pojechali na lotnisko po przybyciu na parking i  nie czekali na transport  z powrotem z lotniska. Transport odbywa się nowymi busami, wyposażonymi w klimatyzację. Latem przy wyjeździe z parkingu myjemy samochody z kurzu, a zimą skrobiemy szyby ze szronu, wszystko po to abyście Państwo bezpiecznie wracali do domu. Posiadamy rabaty dla stałych klientów. Współpracujemy z wieloma biurami podróży, dzięki temu klienci otrzymują preferencyjne warunki na korzystanie z naszej oferty. O szczegóły prosimy dowiadywać się podczas zakupu wycieczki. Zadowolony klient jest dla Nas najważniejszy, co potwierdzają liczne pozytywne komentarze w sieci.